thepurllogo1 facebook twitter instagram fademade

ENDAM İSTANBUL

SOCIAL PUB'BAR

_MG_1515 THE PURL HOTEL - OBJE9727

50 çeşitten fazla sıcak ve soğuk mezenin ardından,  özenle hazırlanan  deniz ürünleri ve et yemekleri ile misafirlerine unutulmaz bir yemek deneyimi yaşatıyor.

Arkadaş buluşmalarında,  sevdiğinizle baş başa geçireceğiniz romantik akşam yemeklerinde ya da iş yemeklerinde Endam sizi adeta evinizde hissettirecek.

Canlı ve heyecan verici Sosyal Pub'Bar Galata'nın merkezinde bulunmaktadır. Sıcak dekorasyon ve sportif iç dizaynı ile sizleri heyecanı yaşamaya ve sosyalleşmeye davet etmektedir. Sosyal Pub'Bar arkadaşlarınızla unutulmaz anılar yaşacağınız pek çok paylaşımcı lezzetler sunmaktadır.  

ENDAM İSTANBUL

fademade _MG_1489 copy fademade

Galata’nın  kalbindeki konumuyla Endam Bar & Restoran, Tarihi Yarımada ile İstanbul Boğazının eşsiz güzelliklerini bir arada sunan görsel şöleniyle övünmekle birlikte, geleneksel Türk Mutfağı’ dan geniş bir lezzet yelpazesi de sunmaktadır.   50 çeşitten fazla sıcak ve soğuk mezenin ardından,  özenle hazırlanan  deniz ürünleri ve et yemekleri ile misafirlerine unutulmaz bir yemek deneyimi yaşatıyor.

Arkadaş buluşmalarında,  sevdiğinizle baş başa geçireceğiniz romantik akşam yemeklerinde ya da iş yemeklerinde Endam sizi adeta evinizde hissettirecek.

80- 100 kişilik oturma kapasitesine sahip Endam’ın iç tasarımı ise manzarası kadar göz alıcı; lüks mermer zemini, sıcak masif ceviz ahşap paneller ile mekanda samimi ve zengin bir ambiyans yaratırken, tavandan yere kadar olan pencereler ve  açılır kapanır tavanı ile de misafirlerini dışarıdaki manzarayla buluşturuyor.

Sizleri Endam’da ağırlamayı heyecanla bekliyoruz.

 

Bir yerde güzel müzik varsa, orası eğlenmek için en iyi tercihtir!

Social Pub' Bar canlı ve hareket dolu Karaköy’ün en gözde noktasındadır. Sıcak ve samimi dekorasyonu ile hem heyecan verici hem de rahat bir ortam sunmaktadır. Arkadaşlarınızla birlikte tadını çıkabileceğiniz paylaşımlı tabakları, buluşmaları taçlandırarak daha keyifli anlar yaşatır.

Gelin, burada sosyalleşelim

SOCIAL PUB'BAR

- The Purl Hotel - Odalar ve Suitler - Galeri - Restoranlar - İletişim - Bölgemiz thepurllogo1 160606135133104