thepurllogo1 facebook twitter instagram fademade

PALOMAR

SOCIAL PUB&KITCHEN

thePurlHotelRestaurants13 THE PURL HOTEL - OBJE9727 polamar-karakoy social-pub-karakoy

Galata'ın kalbinde yer alan Palomar Bar ve Restoran uluslararası ve geneksel lezzetlerin bir karışımını sunmaktadır. Şeflerimiz Türk Mutfağını Avrupa-i bir dokunuşla bir üst seviyeye çıkarmaktadır. Palomar'ın seçme ve yenilikçi sunuş tarzına şaşıracaksınız.

 

Sadece grup yemekleri ve organizasyonlar için hizmet vermektedir**

Canlı ve heyecan verici Sosyal Bar ve Mutfağımız Galata'nın merkezinde bulunmaktadır. Sıcak dekorasyon ve sportif iç dizaynı ile sizleri heyecanı yaşamaya ve sosyalleşmeye davet etmektedir. Sosyal Bar & Mutfağımız arkadaşlarınızla unutulmaz anılar yaşacağınız pekçok paylaşımcı lezzetler sunmaktadır.  

PALOMAR

polamar-karakoy fademade thePurlHotelRestaurants18 fademade

Galata'ın kalbinde yer alan Palomar Bar ve Restoran uluslararası ve geneksel lezzetlerin bir karışımını sunmaktadır. Şeflerimiz Türk Mutfağını Avrupa-i bir dokunuşla bir üst seviyeye çıkarmaktadır. Palomar'ın seçme ve yenilikçi sunuş tarzıyla şaşıracaksınız. Arkadaşlarınızla yemekli buluşmalardan, özel gece randevularınıza, iş arkadaşlarınızla olan öğle yemeklerinize Palomar sizleri evinizin rahatlığında hissettirir. Yemek pişirme tutkumuzu bu kültürel karışımda beslemiş ve modern yaklaşımla sunmaktayız. Samimi, yer mermerleri yenilenmiş 100 kişilik alan, ahşap duvarlar, şahane pembe tekstilli ziyafet düzeni, ve açık hava özelliği doğal ışığı içeri akmasına müsade etmektedir. Sizleri ağırlamak için Palomar'a bekliyoruz.

 

Sadece grup yemekleri ve organizasyonlar için hizmet vermektedir**

Canlı ve heyecan verici Social Kitchen Galata'nın merkezinde bulunmaktadır. Sıcak dekorasyon ve sportif iç dizaynı ile sizleri heyecanı yaşamaya ve sosyalleşmeye davet etmektedir. Social Kitchen arkadaşlarınızla unutulmaz anılar yaşacağınız pek çok paylaşımcı lezzetler sunmaktadır. Burgerler,Salatalar,Makarnalar ve Izgaralar. Social Kitchen; iş çıkışı birşeyler içeceğiniz , arkadaşlarınızla buluşacağınız veya özel arkadaşınızla randevulaşacağınız, hayal kırıklığı yaşamayacağınız mükemmel bir mekan...

SOCIAL PUB & KITCHEN

social-pub-karakoy - The Purl Hotel - Odalar ve Suitler - Galeri - Restoranlar - İletişim - Bölgemiz thepurllogo1 160606135133104